1917 הסרט

1917 הסרט

1917 שיצא בשנת 2020 הוא סרט דרמה על מלחמת העולם הראשונה עם השחקנים: ריצ'רד מאדן, ג'ורג' מקיי ועוד. 1917 לצפייה ישירה הסרט המלא באיכות 4K או HD עם כל המידע שאתם צריכים לדעת בעמוד זה.

בקצרה על עלילה של הסרט 1917

בעיצומה של מלחמת העולם הראשונה, שני חיילים בריטים צעירים, שופיל ובלייק מקבלים משימה בלתי אפשרית לכאורה. במירוץ נגד הזמן עליהם לחצות את שטח האויב ולהעביר מסר שיעצור התקפה קטלנית על מאות חיילים – אחיו של בלייק עצמו ביניהם.

1917 לצפייה ישירה

הסרט 1917 לצפייה ישירה ניתן לצפייה דרך אתרי סטרימינג שונים. יש לבדוק דרכם עם קיים תרגום לעברית. ריכזנו מספר קישורים בהם תוכלו לצפות בצפייה מידיית בסטר 1917:

אמזון – 1917 הסרט המלא לצפייה ישירה באיכות HD באמזון.
גוגל פליי – הסרט 1917 לצפייה ישירה או להורדה באיכות HD.

1917 הסרט המלא בביתי הקולנוע

הסרט 1917 המלא מוקרן כיום בביתי הקולנוע בכל רחבי הארץ בישראל מצפון ועד דרום. ריכזנו מספר ביתי קולנוע שמקרינים את הסרט עם קישורים ישירים להזמנת כרטיסים ושעות הקרנה:

סינמה סיטי – 1917 הסרט המלא לצפייה בביתי הקולנוע סינמה סיטי.
יס פלנט – שעות הקרנה ורכישת כרטיסים ל1917 ביס פלנט.
הוט סינמה – רכישת כרטיסים ושעות הקרנה לסרט 1917 בהוט סינמה.
רב חן – להזמנת כרטיסים באתר רב חן ל1917.

1917 ביקורות על הסרט

בתקופה שבה נדמה כאילו הקולנוע חווה פריצת דרך טכנולוגית חדשה אחת לכמה חודשים, זה מנחם באופן מוזר שעדיין יכולים להצמיד את צופי הקולנוע לסרט שמוצג כצילום אחד בלתי שבור.

אמנם, זה לא רעיון חדש, אבל הרעיון של צילום בודד מורחב, בין אם הצילום נועד להימתח לסרט שלם, או סתם לשמש מוקד לסצנה ראוותנית במיוחד, עדיין יש את הכוח לרגש את הצופים על כמה שלב בסיסי.

"1917", הסרט החדש של סם מנדז, הוא הניסיון האחרון בגישת הצילום היחיד באורך התכונה, ולא ניתן להכחיש את הישגיו הטכניים. אבל הסרט כל כך אובססיבי מהטכניקה הספציפית שלו שהוא לא משאיר מקום לדברים האחרים שאנחנו גם הולכים לקולנוע עליהם – דברים קטנים כמו סיפור חזק, דמויות מעניינות או סיבה לדברים קיימים מלבד כהישג של דרינג-טכני.

1917 הסרט – עלילה

בעיצומה של מלחמת העולם הראשונה באביב 1917 בצפון צרפת, שני חיילים בריטים צעירים, שופילד ובלייק, מקבלים משימה להעביר מסר לגדוד השני של גדוד דבונשייר, ומכניסים את ההתקפה המתוכננת שלהם על כוחות גרמנים. הגרמנים נסוגו לקו הינדנבורג ומוכנים לארוב לגדודם של 1,600 איש, אחיהם של בלייק ביניהם.

שופילד ובלייק חוצים את שטח ההפקר ומגיעים לחזית הגרמנית המקורית, ומגלים את התעלות נטושות. התעלות מתגלות כלואות והפיצוץ בעקבותיה כמעט הורגש את שופילד; הוא שורד בזכות בלייק שחופר אותו מהפסולת ומוביל אותו החוצה מהבונקרים המתמוטטים.

1917 – שחקנים

  • ג'ורג' מקיי בתפקיד רב-טוראי ווינס שוויפילד
  • דין-צ'רלס צ'פמן בתפקיד רב-טוראי לנס טום בלייק
  • מארק חזק כקפטן סמית'
  • אנדרו סקוט כסגן לסלי
  • ריצ'רד מאדן בתפקיד סגן ג'וזף בלייק
  • קלייר דובורק בתפקיד לורי
  • קולין פירת' כגנרל ארינמור
  • בנדיקט קאמברבץ' כאלוף משנה מקנזי

1917 בימוי

1917 מביים על ידי סם מנדס, שכתב את התסריט עם כריסטי ווילסון-קיירנס. הסרט מופק על ידי מנדס ופיפה האריס.

אודות המאמן הבריאותי

שלום לכולם, כאן בטטת כורסא. אני אוהב לצפות בסדרות טלוויזיה ובסרטים טובים. באתר הזה תוכלו לקרוא ביקורות על רשימת הצפייה שלי. מוזמנים לעקוב :)

בדוק גם

גמונגי השלב הבא

ג'ומנג'י: השלב הבא

ג'ומנג'י: השלב הבא (Jumanji: The Next Level) הוא סרט הרפתקאות ופעולה בכיכובם של דה רוק …

כתיבת תגובה