רול אפס - איפה קונים

רול אפס (Roll-Ups) – מחירים, רכיבים ואיפה קונים? כל הפרטים

מחירו של הממתק הפופולרי רול אפס זינק משקל 1 בודד ל-15 ומעל 20 ש"ח ליחידה אחת בישראל. במהלך החודשים האחרונים ישראל חוותה את אחת התקופות הסוערות ביותר מאז הקמתה לפני 75 שנה, אבל רוב האזרחים מאוחדים בדבר אחד: שיגעון הרול-אפ.

הביקוש המטורף הביא לכך שישראלים רבים העמיסו את הממתקים בביקורים בחו"ל כדי למכור אותם במחיר מופקע. פקידי מכס בנמל התעופה דיווחו השבוע על ניסיונות הברחה של יותר מ-400 קילו של רול-אפים על ידי נוסעים פרטיים.

רול אפס – מחירים

הרול-אפ, ממתק שעד לא מזמן היה מוצר לא מוכר וזול, הפך בן לילה למוצר יוקרה נחשק בגלל טרנד TikTok ויראלי. הביקוש המוגזם שעורר סרטונים ברשתות החברתיות הוביל למחסור במלאי, לעליות מחירים לא פרופורציונליות וליצירת שוק שחור לממתקים. וכך ממחיר של שקל 1 ליחידה, היום נמכר הממתק בחנויות שונות במחיר של 15-20 ש"ח ליחידה.

ראול אפס – רכיבים

סירופ תירס, סוכר, תרכיז מחית אגסים, מלטודקסטרין, שמן דקלים. מכיל 2% או פחות של: חומצת לימון, נתרן ציטראט, מונוגליצרידים, פקטין פירות, חומצה מאלית, ויטמין C (חומצה אסקורבית), מונוגליצרידים אצטילטים, טעם טבעי, צבע (אדום 40, צהוב 5 ו-6, כחול 1).

כמו כל דבר בעידן הזה, הכל התחיל עם TikTok. סרטונים ויראליים מארה"ב במהלך החודשים האחרונים הראו ילדים, הורים ואפילו סבים וסבתות מדגימים כיצד הם מגלגלים רול-אפים – ממתק עשיר בסוכר, סירופ תירס, שמן דקלים וצבעי מאכל שנראה כמו יריעת גומי – סביב כף גלידה ולתת לו ביס גדול ופריך. תוך זמן קצר הפכו הרול-אפים, ממתק נשכח למדי שנמכר בארה"ב ובישראל מאז שנות ה-80, להיסטריה של ממש.

רול אפס – איפה קונים?

רול אפס קונים וניתן למצוא בקיוסקים ובפיצוציות שכונתיות. המלאי מאוד מוגבל נכון לעכשיו, אבל הצפי הוא חידוש מלאי בשבועות הקרובים.

"בהתחלה מכרתי חבילה של 10 ב-35 שקלים, כשהבנתי את הטירוף ושהכל נגמר, התחלתי לפרק את החבילות לחבילות בודדות ומכרתי אחת בודדת ב-10 שקלים ואחר כך גם ב-15, אז שלכולם יהיה קצת", אמר בעל חנות נוחות שכונתית במרכז העיר גבעתיים.

“לא הסכמתי למכור יותר משתי חבילות בודדות לאף ילד או אמא, אבל גם זה לא עזר. נכון שהרווחתי יפה אבל זה בא במחיר שכל החנות לא יכלה להתנהל כרגיל וגם ההורים התחילו לכעוס עליי שאני מוכר במחירים כאלה. הבנתי שזה עושה יותר נזק מתועלת. ברגע שנגמר לי המלאי החלטתי לא לחדש את המלאי. ובכל מקרה, גם אם הייתי רוצה, זה'

אודות המאמן הבריאותי

שלום לכולם, כאן בטטת כורסא. אני אוהב לצפות בסדרות טלוויזיה ובסרטים טובים. באתר הזה תוכלו לקרוא ביקורות על רשימת הצפייה שלי. מוזמנים לעקוב :)

בדוק גם

למה אבוקדו טוב לך? 5 היתרונות הבריאותיים המובילים של אבוקדו

nתוספות בטוסט ועד קינוחים ושייקים, אבוקדו נחשב לעתים קרובות למזון בריאות. נקודות השיא התזונתיות של …

כתיבת תגובה