חומר דוב הסרט לצפייה ישירה

 

 

חומר דוב הוא סרט אימה קומי אמריקאי משנת 2023 בבימויה של אליזבת בנקס ונכתב על ידי ג'ימי וורדן. הוא שואב השראה רופפת מהסיפור האמיתי של "חומר דוב", דוב שחור אמריקאי שבלע כמעט 75 ק"ג של קוקאין שאבד . מככבים בו קרי ראסל, אושיה ג'קסון ג'וניור, כריסטיאן קונברי, אלדן ארנרייך, ברוקלין פרינס, איזיה ויטלוק ג'וניור, מרגו מרטינדייל וריי ליוטה. הסרט מוקדש לליוטה, שמתה במאי 2022.

חומר דוב שוחרר בקולנוע בארצות הברית ב-24 בפברואר 2023, על ידי יוניברסל פיקצ'רס. הסרט קיבל ביקורות חיוביות בדרך כלל מהמבקרים והכניס 57 מיליון דולר ברחבי העולם.

עלילת הסרט

בשנת 1985, מבריח הסמים אנדרו סי תורנטון השני מפיל משלוח קוקאין ממטוסו. הוא מנסה לצנוח החוצה עם תיק מלא בסמים, אך מפיל את עצמו מחוסר הכרה על משקוף הדלת, מה שגורם לו ליפול אל מותו. גופתו נוחתת בנוקסוויל, טנסי, שם הוא מזוהה על ידי בוב, בלש מקומי. הוא מסיק שסביר להניח שהקוקאין מגיע ממלך הסמים סנט לואיס סיד ווייט, והשאר חסר. בינתיים, ביער הלאומי Chattahoochee-Oconee , דוב שחור אמריקאי אוכל חלק מהקוקאין, הופך לתוקפני מאוד ותוקף שני מטיילים, אלזה ואולף, והורג את הראשון.

בצפון מזרח ג'ורג'יה, חטיבת הביניים די די גרה עם אמה, האחות סארי. די די מדלגת מבית הספר עם חברה הטוב הנרי כדי לצייר תמונה של המפלים ביער. על השביל למפלים, בני הזוג מוצאים לבנה אבודה של קוקאין, ובולעים קצת לפני שהם מותקפים על ידי הדוב. סארי יוצאת לתוך היער כדי לחפש את הילדים עם שומר הפארק ליז ופיטר, פעיל חיות בר. השלושה מוצאים את הנרי נצמד לעץ, מסתתר מהדוב. הדוב תוקף, שולח את פיטר למעוד בערימת קוקאין וחותך את ליז בתהליך. נמשך לפיטר מצופה קוקאין, הדוב הורג אותו, מתעלם מהנרי. שרי והנרי בורחים עמוק יותר לתוך היער, וליז שולחת עזרה.

בסנט לואיס, סיד שולח את המתקן שלודייב כדי לשחזר את הקוקאין שנותר. דייב נוסע לג'ורג'יה עם אדי, בנו של סיד, שנכנס לדיכאון בעקבות מות אשתו ונטש את בנו. הם מגיעים לג'ורג'יה, וכך גם בוב. בתחנת היער, דייב נקלע לריב עם כנופיית הדושאן, שלושה עבריינים שגורמים לצרות ביער. אחד החברים, סטאצ'י, לוקח את דייב ואדי לשחזר חלק מהקוקאין שהחביא בביתן. ליז חוזרת לתחנה, נרדף על ידי הדוב. ליז הורגת בטעות את הקוקו, אחד הדושאן, לפני שהדב שוחט את אפוד, את השני. החובשים בת' וטום מגיעים ואוספים את ליז לאחר התגרות קצרה עם הדוב. הם עוזבים עם ליז באמבולנס, אבל הדוב רודף וקופץ לתוך הרכב. בכאוס שנוצר, טום נהרג על ידי הדוב, ואילו ליז נופלת מהאמבולנס ונמחצת על הכביש. בת' מאבדת שליטה על האמבולנס ומתרסקת בעץ, מה שגורם לה לעוף דרך השמשה הקדמית אל מותה.

סארי והנרי מגלים שדי די השאירה להם שובל של צבע, שבו הם משתמשים כדי לעקוב אחריה. דייב ואדי נלקחים לביתן, אבל מוצאים שם את בוב עם חבילת הקוקאין. הדוב מופיע אבל בוב מסיח את דעתו עם שקית הקולה. בוב נורה לפתע למוות על ידי סיד, שמגלה שהוא נתון ללחץ מצד הממונים עליו להביא את הקוקאין.

סארי והנרי מוצאים את אולף האבל, שמוביל אותם למקום המסתור של די די: מערת הדוב המכילה את שני גוריה, ומגלה שהדוב הוא אמא. אולף עוזב ונהרג על ידי הדוב. סיד, אדי ודייב מוצאים את המערה, שמובילה אל מדף מאחורי המפלים. הדוב חוזר למערה. סארי, הנרי ודי די קופצים למים למטה למקום מבטחים, ואחריהם אדי ודייב – שבחרו לעזוב יחד את עסקי הסמים, וכולם שורדים. עם זאת, סיד מסרב להשאיר את שקית הקוקאין שנמצאה במערה. הוא יורה ופוצע את הדובה אך לא מצליח להרוג אותו ומפרק אותו על ידי הדובה וגוריה.

מאוחר יותר, סטאצ'י נוסע לניו יורק עם שקית קוקאין, בעוד אדי, מלווה בדוויד, מתאחד עם בנו.

אודות המאמן הבריאותי

שלום לכולם, כאן בטטת כורסא. אני אוהב לצפות בסדרות טלוויזיה ובסרטים טובים. באתר הזה תוכלו לקרוא ביקורות על רשימת הצפייה שלי. מוזמנים לעקוב :)

בדוק גם

מצות – האם זה בריא? עושים סדר לפני פסח

על פי הגורואים של תזונה טובה, מצה, למרות שהיא דקה בגלל היעדר לחות ובועות אוויר, …

כתיבת תגובה